4 facts2

4 עובדות על ALGENESS

המוצרים המוזרקים של אלג'נס שונים משמעותית מאלו המשווקים על ידי מתחריה.  ההיבטים החזקים ביותר של המוצרים המתקדמים של החברה מתייחסים לגישה החדשנית של אלג'נס לשוק חומרי המילוי ומתן הנפח.

חומרי מילוי תת-עוריים, כגון חומרי הזרקה אלג'נס, חומר מילוי טבעי היחיד בעולם, המבוססים על אגרוז, ללא ספק מחוללים מהפיכה בשוק מוצרי היופי. המאפיינים הייחודיים והנוחות הגבוהה הן עבור הרופאים והן עבור הלקוחות, הופכים אותם לדור הבא של מילויים תת-עוריים. אלו עולים בקנה אחד עם העדפות הרופאים כשמדובר במילוי קמטים עמוקים ושטחיים, וגם עם העדפותיהם של אנשי מקצוע המעוניינים לשפר את צורת הפנים של המטופלות שלהם, על ידי הוספת נפח לאזורים מסוימים בפנים.

המאמר שלהלן מספק תובנות חיוניות על היתרונות של השימוש בחומרי הזרקה תת-עוריים אלג'נס. הוא מפרט את העובדות העיקריות על המאפיינים הייחודיים ומדגים את היתרונות של חומרי מילוי תת-עוריים אלג'נס בהשוואה לחומרי הזרקה שגרתיים אחרים.

 

היתרונות העיקריים של השימוש בחומרי מילוי תת-עוריים אלג'נס

עובדה 1: מבחינתם של רופאים מקצועיים בחומרי מילוי, היתרון הראשון של מוצרי אלג'נס, חומר מילוי טבעי הוא העובדה שהלקוחות לא יסבלו מנפיחות כלשהי הן מייד לאחר ההזרקה, והן בטווח הארוך. כמובן שעשוי להתרחש גירוי קל של העור באזור הזרקת חומר המילוי, אך מדובר במצב תקין והגירוי נעלם בתוך מספר שעות לאחר ההזרקה.

עובדה 2: היתרון החשוב השני של חומרי המילוי של אלג'נס הוא שהם לא-הידרופיליים, וכתוצאה מכך הם אינם סופגים או אוגרים מים, אינם משנים את נפחם, אינם גורמים לנפיחות מתחת לרקמה שבה בוצעה ההזרקה, ואינם נודדים מתחת לעור. התוצאות שרואה המטופלת כשהיא יוצאת מהמרפאה או סלון היופי, הן אותן התוצאות שתישארנה לאורך זמן. מדובר בנוחות רבה עבור המטופלת ובמקור של בטחון עבור הרופא המטפל, כלומר, הלקוחה מקבלת בסופו של דבר בדיוק מה שהיא רואה.

תכונה זו מוערכת מאוד על ידי רופאי עור ומנתחים קוסמטיים, שכן היא מאפשרת דיוק רב יותר בכמות של המילוי המוזרק – הרופא יודע כי לא יחולו שינויים בנפח או סטייה מהמקום עם הזמן. בשימוש עם חומרי מתן נפח, ניתן להשתמש בחומרי ההזרקה של אלג'נס כדי לשמור על הרקמות מעל אזור ההזרקה במקומן. הדבר יכול להיות מאוד שימושי, למשל, כאשר רופא עובד על הגדלת נפח או עיצוב הצורה של האף, מכיוון שזה מאפשר לו לצפות מה בדיוק יקרה עם חומר המילוי שהוזרק.

עם חומרים מוזרקים אחרים, מכיוון שהפונקציה העיקרית שלהם היא להיות חומרי מילוי, העובדה שהם הידרופיליים יכולה לעתים קרובות לשנות את התכנון המקורי של הרופא, ועלולה להתרחש התנפחות לא רצויה או נדידה. לעומת זאת, החומרים המוזרקים של אלג'נס מבטיחים תוצאות יציבות ומתמשכות החל ממועד ההזרקה ולטווח ארוך.

לחומרי מילוי מסוימים בנמצאים בשימוש נרחב כיום יש גם חסרונות אחרים.

עובדה 3: מעבר להיבטים אלה, ראוי גם לציין שחסרונות אחרים עשויים להתרחש עם השימוש בחומרי הזרקה אחרים, כלומר אלה המיוצרים מחומצה היאלורונית (HA): חומרים מוזרקים אלו עשויים גם לתרום לצמיחת הקולגן, אשר מקדם ריפוי ומעניק נפח, אך הם עלולים גם לגרום לסיבוכים רציניים, כגון פיברוזיס או התקשות הרקמה.

למעשה, ככל שהמוצר יותר בשימוש, כך הרקמות עלולות להתקשות יותר. יש לזכור כי מטופלות בשנות השלושים, למשל, עשויות לעבור הזרקות מספר פעמים בחייהן ולהיות חשופות לסיכון של התקשות רקמות בעור הפנים לאחר סדרה של הזרקות מילוי קונבנציונליות. יתר על כן, עם הזמן יכול להיות קשה יותר להחדיר מחט או צינורית בהזרקות הבאות, מבלי להזכיר את התחושה הלא נעימה שיחוו המטופלות עם התקשות רקמות עור הפנים. להלן היתרון השלישי של אלג'נס: בניגוד לחומרי הזרקה קונבנצינליים, מוצרי אלג'נס אינם גורמים להתקשות רקמות עם הזמן.

אלג'נס מתאים מאוד למטופלות של היום הודות להרכב המקורי שלו.

העובדה כי יותר ויותר מטופלות חוו סיבוכים לאחר ההזרקה של חומרי מילוי HA (כמוזכר להלן), כגון בצקות, נפיחות מוגזמת או עפעפיים נפוחות ביום לאחר הזרקת חומרי המילוי הקונבנציונליים, גורמת לרופאים לעבור לשימוש במוצרי אלג'נס. מבחינת הלקוחות, אלג'נס הוא חלופה מעולה לשימוש בחומרי הזרקה קונבנציונליים.

למרות שאין סיבה מוכחת או הגיונית להופעת בצקות עקב הזרקת חומרי מילוי, כבר ידוע כי חומרי מילוי מבוססי HA, למשל, עשויים להעלות את הסיכון לסיבוכים אלו מכיוון שהם מסוגלים לספוג מים לאחר ההזרקה. ככלל, כמה שכמות חומר מילוי ה-HA המוזרק גבוהה יותר, כך גם גבוה יותר הסיכון להתפתחות סיבוכים.

כמו כן, עם הידקקות העור או התבגרות המטופלת, הסיכוי לנפיחות סביב אזור ההזרקה של חומרי מילוי HA גובר. כיום חלה ירידה משמעותית בגילן של הלקוחות המגיעות לטיפולים (כלומר, יותר ויותר לקוחות המגיעות למרפאות ולמכונים הן צעירות יותר מאשר בעשורים הקודמים – בדרך כלל בשנות השלושים), ולכן המוצרים של אלג'נס הן האפשרות המיטבית להימנע מסיבוכים רציניים, כגון התקשות העור עם ההזרקות לאורך חייהן. מסיבות הקשורות לבטיחות המטופלת ובטחון בתוצאה, יותר ויותר רופאים מוסמכים בכל העולם בוחרים בחומרי מילוי מוזרקים של אלג'נס.

מוצרי אלג'נס הינם מושלמים כחומרי הענקת נפח.

עובדה 4: הנקודה החשובה הרביעית, שהיא ספציפית לרוב היבשת האירופית, היא הנטייה של מטופלות לראות בחומרים המוזרקים רק טיפולים נגד קמטים, ולא חומרי הענקת נפח. קיים הצורך להעלות את המודעות בקרב המטופלות באירופה, כדי שיידעו שניתן להשתמש בחומרים מוזרקים גם לצורך הענקת נפח לאזורים נדרשים בפנים.

חומרים מוזרקים מסוגלים להעניק מראה צעיר באמצעות שיפור ההרמוניה באזור הפנים עם עזרים אסתטיים יעילים יותר. למרות שחומרים מוזרקים משמשים כבר מעל שני עשורים במטרה לפתור בעיות אסתטיות, ברוב האוניברסיטאות באירופה הנושא אינו נלמד ולא מובהר כהלכה. ראוי לציין כי טיפולים כאלו הם בעלי יכולת גבוהה לנטרל את סימני ההתבגרות במטופלות מסוימות, ומדובר בגורם מכריע בתחום שחזור הנעורים בעור המטופלת.  בקיצור, מדובר בטכנולוגיה שמסוגלת לתת הרבה יותר ממילוי קמטים בלבד, אך פשוטה הרבה יותר מהשיטות המקובלות להגברת נפח.

יותר ויותר רופאים מוסמכים מבינים תוך שימוש יומיומי במוצרי אלג'נס, כי זהו לא רק חומר למילוי קמטים. הם לא רק מוזרקים לתוך הדרמיס למילוי פשוט של קמטים, והשימוש בהם מתוחכם הרבה יותר, מכיוון שהם פועלים כחומרים המעניקים נפח.

הם מספקים תוצאות צפויות מראש ומדויקות הודות להרכב הפנימי שלהם ויציבות תת-עורית גבוהה. ההוכחה הטובה ביותר היא בכך שמספר הולך ועולה של רופאים ולקוחות מתוודעים ליתרונות שמביאות הזריקות של אלג'נס ומכירים בהם.